دانلود رایگان جزوه و سوال هندسه + تدریس خصوصی هندسه

پنج‌شنبه 17 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 11:40 ق.ظ
 دانلود رایگان جزوه و سوال هندسه + تدریس خصوصی هندسه در این بخش ارائه شده است. هندسه تحلیلی، هندسه 1 و هندسه 2 از دروس اساسی و مهم رشته ریاضی مقطع دبیرستان هستند. این دروس زیر مجموعه دروس ریاضی بوده ولی به صورت کلی با دروسی همچون حسابان، جبرواحتمال و حساب دیفرانسیل متفاوت هستند.
تدریس خصوصی ریاضی (محاسبات عددی و معدلات دیفرانسیل) - تدریس خصوصی ریاضی (محاسبات عددی و معدلات دیفرانسیل)، تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان، تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی، تدریس خصوصی ریاضی عمومی دانشگاه و ... در این وب سایت (ایران مدرس) ارائه شده است.

درس ریاضی یکی از دروس اصلی در دوران دبیرستان و دانشگاه است. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در درس ریاضی پایه ضعیفی دارند و بنابراین در مقاطع بالاتر در یادگیری آن به مشکل بر می خورند. در بسیاری از اوقات دانشجو یا دانش آموز در کلاسهای ریاضی مدرسه یا دانشگاه شرکت می کند ولی هر چی تلاش خود را افزایش می دهد نتیجه نمی گیرد. در این حالت باید بدنبال سرنخی در ضعف پایه های قبلی او بود. از مباحث اصلی درس هندسه تحلیلی می توان به خط و صفحه، مقاطع مخروطی و ... اشاره کرد. در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی هندسه 1، تدریس هندسه 2 و آموزش خصوصی هندسه تحلیلی به مدرس احتیاج دارید، بر روی عبارت تدریس هندسه کلیک نمائید تا لیست مدرسین هندسه نمایش داده شود.
تدریس خصوصی هندسه 1 و 2 و هندسه تحلیلی
هندسه 1، هندسه 2 و هندسه تحلیلی جزو دروس اساسی رشته ریاضی فیزیک در دوران دبیرستان هستند.

با یادگیری صحیح این دروس هم می توان نمره بهتری در امتحانات و درصد بالاتری در کنکور کسب نمود و هم در سالهای بعدی تحصیل در یادگیری و حل مسائل دروس مهندسی مشکلی نخواهید داشت.

در دروس هندسه 1 و 2 قضایای پایه ای درس هندسه ارائه می شود. اثبات این قضایا جزو مسائلی است که در امتحانات مورد سوال خواهد بود.

چنانچه در دروس هندسه 1، هندسه 2 و هندسه تحلیلی اشکال دارید و می خواهید برای این دروس مدرس خصوصی داشته باشید، بر روی عبارتهای تدریس هندسه و یا مدرسین هندسه تحلیلی کلیک نمائید.

اگر در زمینه درس هندسه1 اشکال دارید ...

اگر برای رفع اشکال و حل مسائل و یادگیری بهتر درس هندسه 1 می خواهید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید ...

اگر برای آمادگی کنکور و کسب درصد بالای ریاضی در کنکور می خواهید مدرس خصوصی هندسه 1 داشته باشید ....

در هر صورت برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی هندسه 1 بر روی عبارت معلم خصوصی هندسه کلیک کنید.

برای دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان نیز بر روی لینک زیر کلیک نمائید.دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان


اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی هستید، در وب سایت (ایران مدرس) با اطمینان می توانید مدرس خودتان را از بین هزاران مدرس ثبت نامی انتخاب کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه تحلیلی بر روی عبارت معلم خصوصی هندسه تحلیلی کلیک نمائید.

ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی جزو دروس مهم رشته ریاضی فیزیک بوده و یادگیری بهتر آنها هم در ارتقای معدل و هم در کسب رتبه خوب در کنکور موثر است. برای سادگیری بهتر این دو درسهم در کلاسهای مدرسه به صورت کامل شرکت کنید و هم در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

در وب سایت ایران مدرس علاوه بر آموزش خصوصی ریاضیات گسسته و آموزش خصوصی هندسه تحلیلی جزوات و نمونه سوالهایی برای این دروس ارائه شده است که در ادامه تعدادی از آنها آمده است.


iranmodares

دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی هندسه در این بخش ممکن است. برای دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی هندسه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

اگر برای درس دیگری به جز هندسه 1، هندسه 2 و هندسه تحلیلی، به جزوه و سوال امتحانی نیاز دارید، بر روی لینک دانلود رایگان جزوه و سوال کلیک نموده و در بخش جستجوی صفحه ای که باز می شود نام درس مورد نظرتان را وارد کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی هندسه بر روی عبارتهای معلم خصوصی هندسه یا تدریس خصوصی هندسه تحلیلی کلیک کنید.


 


دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان

iranmodares

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo