X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دانلود جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی + تدریس زبان

جمعه 7 آبان‌ماه سال 1395 ساعت 11:14 ب.ظ

دانلود رایگان جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی + تدریس زبان در این بخش ارائه شده است. برای دانلود جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی زبان انگلیسی، مدرسین تدریس مکالمه و گرامر قواعد انگلیسی، مدرسین آیلتس و تافل و زبان کنکور و ... بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین تدریس و اموزش زبان انگلیسی هم در پایین همین مطلب قابل مشاهده است.

توضیحات مختصر در رابطه با زمان های فعل در زبان انگلیسی

زمان استمراری این نظر رو ارائه می دهد که یک عمل در حال جریان در یک دوره زمانی خاص می باشد.زمان استمراری می گوید که عملی  از قبل شروع شده ،در یک دوره زمانی در جریان بوده و تا بعد از یک زمان و یا عمل دیگر ادامه دارد.

گذشته استمراری برای بیان کاری که در گذشته انجام شده و این کار مدتی هم به طول انجامیده است به کار می رود. در گذشته استمراری زمان انجام کار به طور دقیق مشخص نیست.

آینده استمراری برای بیان کاری که دریک زمان خاص آینده به طول خواهد انجامید و یا کاری که در آینده ادامه دارد و کار دیگری بر آن واقع می شود به کار می رود.

زمان کامل فعل این ایده و نظر را بیان می کند که که یک چیزی قبل از یک زمان یا اتفاق دیگری ، اتفاق افتاده است. فرم اصلی آن به صورت have + past participle می باشد.

نحوه ی ساخت گذشته کامل به صورت had + past participle  می باشد. خیلی وقتها ما در مورد گذشته حرف می زنیم. اینجا شروع یک داستان برای ساخت گذشته کامل می باشد.حالا اگر در مورد چیزهایی حرف بزنیم که قبل از این زمان روی داده باشد از گذشته کامل استفاده می کنیم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo